Komunikat o błędzie

Wykryto nieprawidłowe ustawienie. Proszę się skontaktować z administratorem.

Oferta

Nowość

Broll Urszula

P-15 z cyklu Przekształcenia, 1958

olej/ płótno, 53 x 77 cm
na odwrociu nalepka papierowa z pismem odręcznym: Urszula Broll-Urbanowicz | tyt. P-15 | Katowice | [adres] | wym. 77 x 53 | nr.leg. Z.P.A.P.354 | 1958 | olej

Nowość

Broll Urszula

Alikwoty I, 1962

olej/płótno, 80 x 60 cm
sygn. na odwrociu: URSZULA / BROLL.
wystawiany i reprodukowany:
- Urszula Broll. malarstwo (lata 50. i 60.) Wystawa. 19 X - 29 X 2004, Galeria Czas Będzin. 3 XI - 16 XI 2004 Galeria Nautilus, Kraków 2004, poz. kat. 18.
- Urszula Broll [katalog wystawy], BWA Katowice, BWA Jelenia Góra, BWA Zamek Książ, 2005, s. 58.

Cena:
12 500 zł
Nowość

Broll Urszula

Abstrakcja w stylu Joana Miró, l. 50. (?)

tusz, gwasz, akwarela/papier, 22,5 x 22,5 cm
sygn. p.d.: LORB (palindrom nazwiska)

Nowość

Broll Urszula

Półakt, 1953

tusz/papier, 30 x 21 cm
sygn. i dat. p.d. na odwrociu: Broll/1953

A-010-2019-10
Nowość

Broll Urszula

Akt długowłosej dziewczyny, 1953

tusz/karton, 32,5 x 22,5 cm

A-010-2019-1
Nowość

Broll Urszula

Półakt, 1953

tusz/papier, 29,8 x 21 cm

A-10-2019-9
Nowość

Broll Urszula

Kompozycja abstrakcyjna, 1953

akwarela, gwasz, tusz/papier, 21 x 29,5 cm
sygn. i dat. na odwrociu p.d.: U.Broll/1953

A-010-2019-3
Nowość

Broll Urszula

Kompozycja abstrakcyjna, 1953

gwasz, olej/papier, 21 x 29,5 cm

A-010-2019-2
Nowość

Broll Urszula

Kompozycja geometryczna, 1953

olej/tektura, 23,5 x 32,5 cm
sygn. i dat. na odwrociu p.d.: U. Broll / 1953

Nowość

Broll Urszula

Kompozycja abstrakcyjna, 1954

akwarela, gwasz/papier, 28,5 x 39,5 cm
sygn. i dat. na odwrociu: U.Broll/1954

A-010-2019-6

Strony