Komunikat o błędzie

Wykryto nieprawidłowe ustawienie. Proszę się skontaktować z administratorem.

Oferta

Nowość

Dąbrowski Andrzej Onegin

Sami swoi, 1967.

offset/papier
78 x 55 cm
stan zachowania: bdb–

A-119-2019
Nowość

Dwurnik Edward

Ul. Patriotów*, 2009

akwarela, tempera/papier, 30 x 40 cm
sygn. i dat. p.d.: E. DWURNIK, 2009, l.d.: ul. PATRIOTÓW

A-058-2019
Nowość

Boczyński Antoni

Pejzaż z Kazimierza Dolnego nad Wisłą*

akwarela, ołówek/papier, 31 x 40,5 cm
sygn. p.d.: A. Boczyński

Nowość

Przystański Władysław

Plakat BHP Dbaj o kulturę pracy, 1969

offset/papier, 67,5 x 47,5 cm
proweniencja: od rodziny artysty
stan zachowania: bdb–

A-008-2019-1
Nowość

Przystański Władysław

Plakat BHP Chroń dłonie, 1969

offset, 67 x 48 cm
sygn. l.d.: PRZYSTAŃSKI
stan zachowania: db

A-008-2019-5
Nowość

Przystański Władysław

Plakat BHP Zapnij!, 1969

offset, 68 x 48 cm
sygn. p.d.: PRZYSTAŃSKI W.
stan zachowania: bdb–

A-008-2019-9
Nowość

Stanek Zdzisław

z cyklu Planety, 1965-1969*

gwasz/folia, 29,5 x 43 cm
na plecach oświadczenie siostry artysty: Oświadczam, że jest to praca/ mojego brata – Zdzisława Stanka/Kleszyńska [podpis nieczytelny]

Cena:
2 900 zł
Price:
689 €
A-009-2019-15
Nowość

Stanek Zdzisław

Światłoformy słońca I, 1972*

technika mieszana, 35 x 56 cm
na odwrociu nalepka BWA w Katowicach: Nr leg. 4077/ Autor ZDZISŁAW STANEK / Adres KATOWICE, UL. DRZYMAŁY 5/5 / Tytuł ŚWIATŁOFORMY SŁOŃCA I / Technika MIESZANA / wymiar 35 X 56 / ROK 1972

A-088-2019
Nowość

Przystański Władysław

Plakat Nieostrożność grozi pożarem

offset, 67,5 x 47,5 cm
sygn. l.d.: W. PRZYSTAŃSKI W. OSAKOWSKI
niewielkie zadarcie l.g. róg; p.d. róg, pośrodku, w górnej części po prawej zagięcia
stan zachowania: bdb-
pochodzi od rodziny artysty

Cena:
350 zł
Price:
83 €
A-008-2019-6
Normalny

Grupa Twożywo

Pinokio, 1998*

szablon/karton, 67,5 x 67,5 cm
sygn. i opisany na odwrociu: twożywo 7/30

A-032-2019

Strony