13.06.2018
13.06.2018

Podczas wernisażu wystawy „Barbara Jonscher. Intymnie” (Salon DA Artissima, 13 czerwca 2018 r., godz. 19:00) odbędzie się Aukcja charytatywna na rzecz Fundacji Zwierzęta Eulalii.

Dziesięć prac jednej z czołowych artystek pokolenia „Arsenału”, pierwszej kobiety, która otrzymała prestiżową nagrodę im. Jana Cybisa, zostanie zlicytowanych, zaś dochód z aukcji będzie przekazany na rzecz Fundacji, której główną misją jest pomoc i ratowanie zwierząt trzymanych w złych warunkach, bitych, głodzonych lub skazanych na śmierć. Fundacja jest również domem dla uratowanych zwierząt, które nie znalazły lub jeszcze czekają na nowych właścicieli. Z udziałem uratowanych koni od lat prowadzona jest nieodpłatna hipoterapia dla dzieci z porażeniem mózgowym, spotkania i jazda konna dla dzieci z domów dziecka, pensjonariuszy domów opieki i pomocy społecznej oraz dla niepełnosprawnych zarówno dzieci jak i dorosłych. W spotkaniach tych czynnie uczestniczą także pozostali podopieczni Fundacji.

Mamy głęboką nadzieję, że nasza aukcja przyniesie moc pozytywnych wrażeń. Kolekcjonerzy będą mieli sposobność, aby powiększyć swoje zbiory o prace jednej z najbardziej uznanych polskich artystek, której dzieła nieczęsto pojawiają się na aukcjach. Dodatkową satysfakcją dla wszystkich uczestników jest fakt, iż udział w aukcji przynosi realną pomoc i jest szansą na uratowanie kolejnych zwierzęcych istnień.

Początek aukcji: 13 czerwca 2018, godz. 19:00.

Wystawa przedaukcyjna obiektów w Salonie Domu Aukcyjnego Artissima
Warszawa, ul. Zielna 39 (budynek PAST-y, parter).

Na wystawę zapraszamy od 8 czerwca
poniedziałek - piątek od 11:00 do 19:00.

Partnerami wydarzenia są La Vinotheque Salon de Vins oraz One Bid.