Komunikat o błędzie

Wykryto nieprawidłowe ustawienie. Proszę się skontaktować z administratorem.

Oferta

Nowość

Olszewski Czesław

Pomnik Chopina, l. 30. XX w.

fotografia, 38,8 x 29,5 cm
vintage print
na odwrociu pieczęć: Fot. Czesław Olszewski / Ze zbiorów rodzinnych
fotografia pochodzi z kolekcji rodzinnej
zdjęcie retuszowane przez autora

Cena:
450 zł
A-17-131-2017
Varia
Nowość

Płóciennik Henryk

Akt*

akwarela, gwasz, tusz/papier,  36 x 23,5 cm
sygn. p.d.: H. Płóciennik

Cena:
1 500 zł
A-157-2018
Nowość

Solaris, 2017

serigrafia/papier, 70 X 200 cm
sygn. i opisany przy dolnej krawędzi: „Solaris” / serigrafia/ 9/15 (5/9) /Teodor Durski 2017 r.

Cena:
2 100 zł
B-6-46-2018
Nowość

Elektryczny cyrk, 2016

akwaforta, papier, 59 x 78,5 cm
sygn. i opisany przy dolnej krawędzi: 2/100/ ELEKTRYCZNY CYRK/KACPER BOŻEK XVI/XXI

Cena:
850 zł
A-19-2018
Nowość

Płóciennik Henryk

Arcydzieło I, 1979

autocynkografia/papier, 41,5 x 32 cm
sygn. i opisany przy dolnej krawędzi:  „Arcydzieło I”/ Ep. / Autocynkografia 1979. / Henryk Płóciennik

Cena:
1 400 zł
A-159-2018
Nowość

Bukowski Piotr

W metrze*

olej/płótno, 38 x 55 cm

Cena:
2 000 zł
A-117-2018
Na Aukcji

Kulik Iwan

Krawiec, 2006*

olej, płótno, 140 x 80 cm
sygn. p.d.: I. Kulik
sygn. i dat. na odwrociu: Iwan / Kulik / 2006

Cena:
9 900 zł
B-5-46-2018
Nowość

Malarz szkoły wileńskiej, l. 30. XX w.

Martwa natura z talerzem, dwudziestolecie międzywojenne

olej/ tektura, 37,5 x 51,5 cm

Cena:
3 600 zł
A-129-2018
Nowość

Kiesner Maria

Hala, 2016*

akryl/papier, 23,5 x 33 cm
sygn. i dat. l.d.: 2016/ Kiesner

Cena:
1 200 zł
A-118-2018
Nowość

Starowieyski Franciszek

Akt, 1988*

ołówek/papier, 23,5 x 17 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. p.śr.: monogram wiązany, 1688

Cena:
3 000 zł
A-159-2018
Rysunek

Strony