Komunikat o błędzie

Wykryto nieprawidłowe ustawienie. Proszę się skontaktować z administratorem.

Oferta

Na Aukcji

Stryjeńska Zofia

Z teki Polskie Stroje Ludowe – tablica nr 26

litografia kolorowana/papier, 39,5 × 50 cm
sygn. na kamieniu p.d.: Z. Stryjeńska, na odwrociu l.d.: COPYRIGHT BY C. SZWEDZICKI 1939
stan zachowania: zadarcia przy lewej krawędzi
Praca pochodzi z teki: Z. Stryjeńska, Polish Peasants’ Costumes. With introducion and notes by Thadee Seweryn, Curator of Ethnographical Museum in Cracow, wyd. C. Szwedzicki, Nicea 1939.

Na Aukcji

Przystański Władysław

Plakat Nieostrożność grozi pożarem

offset, 67,5 x 47,5 cm
sygn. l.d.: W. PRZYSTAŃSKI W. OSAKOWSKI
niewielkie zadarcie l.g. róg; p.d. róg, pośrodku, w górnej części po prawej zagięcia
stan zachowania: bdb-
pochodzi od rodziny artysty

Na Aukcji

Trepkowski Tadeusz

Plakat II rencontres sportives amicales internationales de la jeunesse 1-4 août Warszawa, 1955..

offset/papier, 59 x 86,5 cm
sygn. p.g.: T. TREPKOWSKI
stan zachowania: bdb –

A-79-2018-5
Na Aukcji

Plakat propagandowy Komunizm – to władza radziecka plus elektryfikacja, 1955..

offset/papier, 67,5 × 97,5 cm
sygn. p.g.: BERMAN – 55
stan zachowania: db (zagniecenia)

A-79-2018-7
Na Aukcji

Szaybo Rosław

Charlie Chaplin*, 2003.

kolaż/papier, 52,5 x 52,5 cm w świetle passe-partout

sygn. i dat. l.d.: ROSŁAW SZAYBO (01)2003

A-158-2018
Na Aukcji

Starowieyski Franciszek

Akt, 1988*.

ołówek/papier, 23,5 x 17 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. p.śr.: monogram wiązany, 1688

A-159-2018
Rysunek
Na Aukcji

Elektryczny cyrk, 2016.

akwaforta, papier, 59 x 78,5 cm
sygn. i opisany przy dolnej krawędzi: 2/100/ ELEKTRYCZNY CYRK/KACPER BOŻEK XVI/XXI

A-19-2018
Na Aukcji

Elektryczny cyrk, 2016.

A-19-2018
Na Aukcji

Hayder Franciszek

Akt, 1969*.

akwarela/papier, 67 x 47,5 cm
sygn. p.d.: F. Hayder 69

A-146-2018
Na Aukcji

Kunka Lech

Kompozycja, 1967*.

technika własna/pilśnią, 123 x 60 cm
sygn. dat. l.d.: L. Kunka 67 r.

B-2-46-2018

Strony