Komunikat o błędzie

Wykryto nieprawidłowe ustawienie. Proszę się skontaktować z administratorem.

Oferta

Na Aukcji

Pronaszko Zbigniew

Zamyślona Madonna

litografia/papier, 60 x 42,5 cm
sygn. l.d. na kamieniu: ZP
stan zachowania: po konserwacji

Na Aukcji

Mehoffer Józef

Akt męski (praca dwustronna)

sangwina/papier, 31,5 x 23 cm
załączone potwierdzenie o pochodzeniu

Rysunek
Na Aukcji

Mehoffer Józef

Szkic do portretu pani Kulikowskiej (praca dwustronna), l. 1930.

ołówek/papier, 21 x 17 cm
u dołu opis ołówkiem: szkic do portretu Olej P Kulikowskiej/Warszawa/(1930-1940) Dla Czerneckiego

Rysunek
Na Aukcji

Carrière Eugène

Postać kobieca

kredka/papier, 28,5 x 21,5 cm w świetle passe-partout
sygn. faksymile artysty p.d.: Eugène Carrière

A-67-2018
Rysunek
Na Aukcji

Nehring Maciej

Leśna droga*

akwarela/papier, 37 x 46,5 cm w świetle passe-partout
sygn. l.d.: Maciej Nehring

Na Aukcji

Szmaj Stefan

Topole IV, 1957*

linoryt/papier; 21 x 16,5 cm (wymiar kompozycji)
32 x 22 cm (wymiar arkusza w świetle passe-partout)
sygn. p.d.: SS
sygn. i opisany przy dolnej krawędzi: Topole / St. Szmaj (20)57

Wykonana przez artystę w 1957 roku realizacja grafiki z roku 1920.

Nowość

Borowski Wacław

Dzieci z owieczką i psem, 2. ćw. XX w.*

pastel, ołówek/papier, 38,5 x 32 cm
sygn. l.d.: W. Borowski

A-59-2018
Na Aukcji

Carrière Eugène

Dwie postacie

kredka/papier, 29 x 22 cm w świetle passe-partout

A-66-2018
Rysunek
Na Aukcji

Malczewski Jacek

Alina – szkic, 1899.

piórko, tusz/papier, 41,5 x 27,5 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. l.g.: Alina 99
obraz pochodzi od spadkobierców Tadeusza Szydłowskiego (1883–1942), historyka sztuki i konserwatora zabytków, biografa J. Malczewskiego

A-27-2018
Na Aukcji

Lewicka Zofia (Sonia Lewitska)

Paw przy fontannie

akwarela, ołówek/papier, 37 x 27,5 cm
sygn. p.d.: Z. Lewitska

Strony