Komunikat o błędzie

Wykryto nieprawidłowe ustawienie. Proszę się skontaktować z administratorem.

Oferta

Nowość
Sprzedane

Kossak Juliusz

Powrót z polowania na zające, ok. 1890

akwarela/papier, 27,3 x 19,8 cm w świetle passe-partout
sygn. p.d.: JK

C-002-2018
Nowość

Pronaszko Zbigniew

Zamyślona Madonna

litografia/papier, 60 x 42,5 cm
sygn. l.d. na kamieniu: ZP
stan zachowania: po konserwacji

Cena:
3 200 zł
A-90-2018
Nowość

Mehoffer Józef

Akt męski (praca dwustronna)

sangwina/papier, 31,5 x 23 cm
załączone potwierdzenie o pochodzeniu

Cena:
2 000 zł
B-24-2018-2
Rysunek
Nowość

Mehoffer Józef

Szkic do portretu pani Kulikowskiej (praca dwustronna), l. 1930.

ołówek/papier, 21 x 17 cm
u dołu opis ołówkiem: szkic do portretu Olej P Kulikowskiej/Warszawa/(1930-1940) Dla Czerneckiego

Cena:
2 800 zł
B-24-2018-1
Rysunek
Nowość

Carrière Eugène

Postać kobieca

kredka/papier, 28,5 x 21,5 cm w świetle passe-partout
sygn. faksymile artysty p.d.: Eugène Carrière

Cena:
3 400 zł
A-67-2018
Rysunek
Nowość

Szmaj Stefan

Topole IV, 1957*

linoryt/papier; 21 x 16,5 cm (wymiar kompozycji)
32 x 22 cm (wymiar arkusza w świetle passe-partout)
sygn. p.d.: SS
sygn. i opisany przy dolnej krawędzi: Topole / St. Szmaj (20)57

Wykonana przez artystę w 1957 roku realizacja grafiki z roku 1920.

Cena:
1 300 zł
A-91-2018
Nowość

Borowski Wacław

Dzieci z owieczką i psem, 2. ćw. XX w.*

pastel, ołówek/papier, 38,5 x 32 cm
sygn. l.d.: W. Borowski

Cena:
16 800 zł
A-59-2018
Nowość

Carrière Eugène

Dwie postacie

kredka/papier, 29 x 22 cm w świetle passe-partout

Cena:
3 400 zł
A-66-2018
Rysunek
Nowość

Malczewski Jacek

Alina – szkic, 1899.

piórko, tusz/papier, 41,5 x 27,5 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. l.g.: Alina 99
obraz pochodzi od spadkobierców Tadeusza Szydłowskiego (1883–1942), historyka sztuki i konserwatora zabytków, biografa J. Malczewskiego

Cena:
4 500 zł
A-27-2018
Nowość

Lewicka Zofia (Sonia Lewitska)

Paw przy fontannie

akwarela, ołówek/papier, 37 x 27,5 cm
sygn. p.d.: Z. Lewitska

Cena:
1 200 zł
A-81-2018

Strony