Komunikat o błędzie

Wykryto nieprawidłowe ustawienie. Proszę się skontaktować z administratorem.

Oferta

Nowość

Kossak Jerzy

Ułan i dziewczyna, 1929

olej/płótno dublowane, 48 x 72 cm
sygn. i dat. p.d.: Jerzy Kossak 1929

Obraz pochodzi od spadkobierców właścicieli fabryki "Jan Laskowski i S-ka" w Radzyniu Podlaskim.
Został zakupiony bezpośrednio od Jerzego Kossaka.

Cena:
17 500 zł
Price:
4 118 €
A-094-2018
Nowość

Jonscher Barbara

Nad wodą

ołówek, kredka, akwarela/papier, 29,5 x 42 cm

Cena:
2 800 zł
Price:
659 €
J-675
Nowość

Jonscher Barbara

Skulona

tusz/papier, 21 x 29,5 cm
na odwrociu szkic tej kompozycji

Cena:
1 400 zł
Price:
329 €
J-341
Nowość

Jonscher Barbara

Ptak fantastyczny

tusz/papier, 29,5 x 42 cm
opisany na odwrociu:  Ptak fantastyczny

Cena:
2 000 zł
Price:
471 €
J-105
Nowość
Sprzedane

Kossak Juliusz

Powrót z polowania na zające, ok. 1890

akwarela/papier, 27,3 x 19,8 cm w świetle passe-partout
sygn. p.d.: JK

C-002-2018
Nowość

Pronaszko Zbigniew

Zamyślona Madonna

litografia/papier, 60 x 42,5 cm
sygn. l.d. na kamieniu: ZP
stan zachowania: po konserwacji

Cena:
3 200 zł
Price:
753 €
A-90-2018
Nowość
Rezerwacja

Mehoffer Józef

Akt męski (praca dwustronna)

sangwina/papier, 31,5 x 23 cm
załączone potwierdzenie o pochodzeniu

Cena:
2 000 zł
Price:
471 €
B-24-2018-2
Rysunek
Nowość

Mehoffer Józef

Szkic do portretu pani Kulikowskiej (praca dwustronna), l. 1930.

ołówek/papier, 21 x 17 cm
u dołu opis ołówkiem: szkic do portretu Olej P Kulikowskiej/Warszawa/(1930-1940) Dla Czerneckiego

Cena:
2 800 zł
Price:
659 €
B-24-2018-1
Rysunek
Nowość

Carrière Eugène

Postać kobieca

kredka/papier, 28,5 x 21,5 cm w świetle passe-partout
sygn. faksymile artysty p.d.: Eugène Carrière

Cena:
3 400 zł
Price:
800 €
A-67-2018
Rysunek
Nowość

Szmaj Stefan

Topole IV, 1957*

linoryt/papier; 21 x 16,5 cm (wymiar kompozycji)
32 x 22 cm (wymiar arkusza w świetle passe-partout)
sygn. p.d.: SS
sygn. i opisany przy dolnej krawędzi: Topole / St. Szmaj (20)57

Wykonana przez artystę w 1957 roku realizacja grafiki z roku 1920.

Cena:
1 300 zł
Price:
306 €
A-91-2018

Strony