Komunikat o błędzie

Wykryto nieprawidłowe ustawienie. Proszę się skontaktować z administratorem.

Oferta

Nowość

Ekrytuar biurkowy z kogutem, l. 30. XX w.

marmur, brąz/odlew, cyzelowanie
18 x 30 x 15,5 cm

Cena:
2 900 zł
Price:
682 €
B-56-2015
Varia
Nowość

Bożek przydrożny

akwaforta/papier, 53,5 x 78,5 cm

sygn. i opisany przy dolnej krawędzi: 49/50/ BOŻEK PRZYDROŻNY/KACPER BOŻEK

Cena:
950 zł
Price:
224 €
A-015-2018
Nowość

Kossak Jerzy

Polowanie par force, 1941

olej/tektura, 50 x 69,5 cm
sygn. i dat. p.d.: Jerzy Kossak 1941

Cena:
21 000 zł
Price:
4 941 €
A-44-2018
Normalny

Olszewski Czesław

Ul. Nowy Świat, przed 1939

fotografa czarno-biała/papier
life time print
29 x 46 cm
na odwrociu pieczęć: Fot. Czesław Olszewski/
ze zbiorów rodzinnych
fotografia pochodzi z kolekcji rodzinnej

Cena:
450 zł
Price:
106 €
A-131-2017-16
Varia
Nowość

Olszewski Czesław

Budynek Ministerstwa Spraw Zagranicznych, wnętrze, arch. B. Pniewski, widok przed 1938 r.

fotografia czarno-biała/papier
life time print
48,5 x 37 cm
na odwrociu 2 pieczęcie: 1. Fot. CZESŁAW OLSZEWSKI, 2. Fot. Czesław Olszewski/Ze zbiorów rodzinnych
stan zachowania: naderwanie przy prawym brzegu

Cena:
500 zł
Price:
118 €
A-160-2017-92
Varia
Nowość

Olszewski Czesław

Kasyno w Warszawie – sala, 1939–1944

fotografa czarno-biała/papier
life time print
39,5 x 30 cm

Cena:
450 zł
Price:
106 €
Varia
Nowość

Olszewski Czesław

Budynek Ministerstwa Spraw Zagranicznych, wnętrze z kominkiem, arch. B. Pniewski, widok przed 1938 r.

fotografia sepiowa/papier
life time print
 39,5 x 26,5 cm

Cena:
500 zł
Price:
118 €
A-160-2017-93
Varia
Nowość

Spychalska-Płużańska Małgorzata

Wolny wybieg

olej/płótno, 50 x 50 cm
sygn. p.d.: Spychalska

Cena:
1 900 zł
Price:
447 €
A-207-2018
Nowość

Norblin de la Gourdaine Jan Piotr

Sześć akwafort według Rembrandta

A,B) Pastuszek, 1777
akwaforta/papier bibułkowy, 5,3 x 2,6 cm (odcisk płyty)
sygn. i dat. l. śr.: N 1777
literatura: Hillemacher, poz. 79, Smolik poz. 10, Franke poz. 79.

C) Orlandini
akwaforta, sucha igła/papier bibułkowy, 8,2 x 7 cm (odcisk płyty)
sygn. i dat. l.g.: N. f. 1787
literatura: H. Hillemacher, poz. 24, Smolik poz. 53, Franke poz. 27.

D) Popiersie mężczyzny w kołpaku z piórem
akwaforta/papier bibułkowy, 2,8 x 2,4 cm (odcisk płyty)
sygn. l.śr.: N./ 1778
literatura: H. Hillemacher, poz. 72, Smolik poz. 20, Franke poz. 72.

E) Głowa szlachcica w kołpaku
akwaforta/papier bibułkowy, 2,6 x 2,2 cm (odcisk płyty)
literatura: H. Hillemacher, poz. 73, Smolik poz. 87, Franke poz. 73.

F) Chory drwal
akwaforta/papier bibułkowy, 7,3 x 5,5 cm (odcisk płyty)
literatura: Jan Piotr Norblin. Grafika, Puławy 2010, poz. 13.

Cena:
2 300 zł
Price:
541 €
A-2017-2017-11
Nowość

Przekupień trucizny na szczury większy

akwaforta/papier bibułkowy, 10,8 x 5,6 cm (odcisk płyty)
sygn. i dat. l.g.: Nf. 1781
literatura: Hillemacher, poz. 25, Smolik poz. 39, Franke poz. 28.

Cena:
850 zł
Price:
200 €
A-2017-2017-10

Strony