Danielski Sławomir

KB IV, 2017

akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygn. i opisany na odwrociu: Sławomir Danielski/ KB IV/ 2017

Cena wywoławcza:
550 zł
550 zł
A-196-2017

Żochowski Tomasz

Koń Trojański, 2017

akryl/płótno,50 x 70 cm
sygn. p.d.: Tomasz Żochowski

Cena wywoławcza:
550 zł
550 zł
A-169-2017

Jarzymowska Anna

Bez tytułu. 2017

olej/płótno, 80 x 120 cm
sygn. i dat. na odwrociu: Anna Jarzymowska/bez tytułu/ 2017 r.

Cena wywoławcza:
550 zł
A-159-2017

Jamielucha Joanna

W oddali, 2017

akryl/płótno, 60 x 80 cm
sygn. na odwrociu: JAMIELUCHA

Cena wywoławcza:
550 zł
B-038-2017-2

Wielka mistyfikacja, 2015

akwaforta/papier, 49 x 64,5 cm (odcisk płyty)
sygn. i opisany przy dolnej krawędzi: 7/100/WIELKA MISTYFIKACJA/KACPER BOŻEK XVIII/XXI

Cena wywoławcza:
550 zł
700 zł
A-194-2017

Wanczewska Izabela

Alle, 2017

technika mieszana/płótno, 40 x 50 cm
sygn. p.d.: Izabella Wanczewska
sygn. dat. i opisany na odwrociu: 2017/ Izabela/Wanczewska/”alle”

Cena wywoławcza:
550 zł
A-167-2017

Świgulska Mariola

Wieczorową porą, z cyklu Zauroczona dmuchawcami, 2017

akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygn. i dat. p.d.: Mariola Świgulska Senna 2017 r.

Cena wywoławcza:
550 zł
A-192-2017

Dałek Monika

Zegar tak cierpliwie czeka na morza pieśń, 2017

akryl/płótno, 80 x 80 cm
sygn. i opisany na odwrociu: ZEGAR TAK CIERPLIWIE CZEKA NA MORZA PIEŚŃ/2017/M. Dałek

Cena wywoławcza:
550 zł
550 zł
B-038-2017-1

Najdenow Ewa

Fatamorgana XII, 2016

olej/płótno, 40 x 60 cm
sygn. i opisany na odwrociu: Fatamorgana XII/ Ewa Najdenow; 2016

Cena wywoławcza:
550 zł
A-151-2017

Semeniuk Aleksandra

Krajobraz księżycowy I, 2017

technika własna/sklejka, śr. 74,5 cm
sygn. i opisany na odwrociu: Krajobraz księżycowy 1 /A. Semeniuk/Semeniuk/2017

Cena wywoławcza:
550 zł
A-141-2017

Konieczna-Zapart Joanna

Relaks, 2017

monotypia/bibułka japońska, 60 x 50 cm
sygn. i opisany p.d.: Joanna Konieczna-Zapart „Relaks” monotypia 2017 r.

Cena wywoławcza:
550 zł
B-038-2017-5

Kucharski Janusz

Po burzy, 2017

akryl/płótno, 80 x 80 cm
sygn. p.d.: JKucharski’17
sygn. i opisany na odwrociu: JANUSZ KUCHARSKI/"PO BURZY", 2017

Cena wywoławcza:
550 zł
A-153-3017

Danielski Sławomir

Polowanie na czarownice, 2017

akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygn. i opisany na odwrociu: Sławomir Danielski/ Polowanie Na Czarownice/XXI w. IV 2017

Cena wywoławcza:
550 zł
A-195-2017

Jamielucha Joanna

Bez tytułu, 2017

akryl/płótno, 50 x 40 cm
sygn. na odwrociu: JAMIELUCHA

Cena wywoławcza:
550 zł
B-038-2017-3

Jarzymowska Anna

Bez tytułu.. 2017

olej/płótno, 70 x 70 cm

Cena wywoławcza:
550 zł
600 zł
A-158-2017

Zapomnienie (Psyche), 2009.

serigrafia, 20 x 20 cm
sygn. i opisany przy dolnej krawędzi: „Zapomnienie” (Psyche) /serigrafia 6/30 /Teodor Durski 2009

Cena wywoławcza:
350 zł
500 zł
B-001-2017-1

Rozpara Hanna

Pole bitwy – poranek II, 2014

akryl, olej, kolaż/płótno, 90 × 110 cm
sygn. i dat. p.d.: Hanna Rozpara 2014
opisany na odwrociu: HANNA ROZPARA/Pole bitwy – poranek II, 2014

Cena wywoławcza:
550 zł
A-157-2017

Kopczyński Piotr Ignacy

Game, 2017

olej/płótno, 100 x 100 cm
syg. p.d.: PiK 2017 r. 06.
sygn. i opisany na odwrociu: „GAME” / Piotr Ignacy/Kopczyński/2017 r.

Cena wywoławcza:
550 zł
550 zł
A-173-2017

Malinowski Jacek

Val d’Orcia, 2017

olej/płótno, 120 x 30 cm
sygn. i opisany na odwrociu: Jacek Malinowski/olej/2017

Cena wywoławcza:
550 zł
600 zł
B-038-2017-6

Kopczyński Piotr Ignacy

Withdrawal, 2017

olej/płótno,100 x 100 cm
syg. p.d.: PiK 2017
sygn. i opisany na odwrociu: „WITHDRAWAL”/ Piotr Ignacy Kopczyński/2017 r.

Cena wywoławcza:
550 zł
600 zł
A-171-2017

The Misfits, 2014

serigrafia/papier, 45 x 45 cm
sygn. i opisany przy dolnej krawędzi: The Misfits”/5/32/ T. Durski 2014

Cena wywoławcza:
550 zł
550 zł
B-038-2017-7

Rozpara Hanna

Organy, 2017

akryl, lakier/płótno, 70 × 70 cm
sygn. i dat. p.d.: Hanna Rozpara 2017
opisany na odwrociu: HANNA ROZPARA/”ORGANY” 2017

Cena wywoławcza:
550 zł
550 zł
A-156-2017

Matyjaszkowicz Karolina

Dziwożonki, 2016

serigrafia, 24 x 24 cm
sygn. i opisany przy dolnej krawędzi: Dziwożonki/ serigrafia 24/30/ Karolina Matyjaszkowicz 2016

Cena wywoławcza:
350 zł
A-197-2017

Kucharski Janusz

New day – Hope, 2017

akryl/płótno, 51 x 76 cm
sygn. p.d.: JKucharski’17
sygn. i opisany na odwrociu: JANUSZ KUCHARSKI/”NEW DAY – HOPE”. 2017.

Cena wywoławcza:
550 zł
A-154-2017

Konieczna-Zapart Joanna

Wachlarz, 2017

sygn. i opisany p.d.: Joanna Konieczna-Zapart „Wachlarz” monotypia 2017 r.

Cena wywoławcza:
550 zł
B-038-2017-4

Abdulla Dilan

3/16/60, 2016

akryl/płótno, 50 x 40 cm
sygn. i opisany na odwrociu: monogram artysty/ Dilan Abdulla/3/16/60/ akryl, płótno/50 x 40 cm/2016 r.; poniżej nalepka artysty

Cena wywoławcza:
550 zł
A-163-2017

Ruta Dominika

Pejzaż leśny I, 2004

olej/płótno, 81,5 x 100 cm
sygn. i dat. na odwrociu: Ruta Dominika 2004

Cena wywoławcza:
550 zł
A-128-2017

Ruta Dominika

Pejzaż leśny II, 2004

olej/płótno, 81,5 x 100 cm

Cena wywoławcza:
550 zł
A-129-2017

Wanczewska Izabela

Mustasukkaisuus, 2017

technika mieszana/płótno, 50 x 70 cm
sygn. p.d.: Izabela Wanczewska
sygn., dat. i opisany na odwrociu: 2017/Izabela/Wanczewska/”MUSTASUKKAISUUS”

Cena wywoławcza:
550 zł
550 zł
A-168-2017

Najdenow Ewa

Fatamorgana VIII, 2015

olej/płótno, 40 x 60 cm
sygn. i opisany na odwrociu: Ewa Najdenow/ 2015/„Fatamorgana VIII”

Cena wywoławcza:
550 zł
A-152-2017

Świgulska Mariola

Festiwal świateł z cyklu Zauroczona dmuchawcami, 2017

akryl/płótno, 100 x 120 cm
sygn. i dat. p.d.: Mariola Świgulska Senna/2017 r.

Cena wywoławcza:
550 zł
A-193-2017

Semeniuk Aleksandra

Krajobraz księżycowy II, 2017

sygn. i opisany na odwrociu: „Krajobraz księżycowy 2” /A. Semeniuk/Semeniuk/2017

Cena wywoławcza:
550 zł
A-142-2017

Abdulla Dilan

4/17/101, 2017

akryl, spray, olej/płótno, 60 x 80 cm
sygn. i opisany na odwrociu: monogram artysty/Dilan Abdulla/4/17/101/akryl, spray, olej, płótno/60 x 80 cm/2017 r.

Cena wywoławcza:
550 zł
A-164-2017

Żochowski Tomasz

Spod daszku czapki, 2017

akryl/płótno, 70 x 100 cm
sygn. p.d.: Tomasz Żochowski

Cena wywoławcza:
550 zł
A-170-2017