Woody Kraak

Przenikliwość, 2016

akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygn. p.d.: WOODY KRAAK
opisany na odwrociu: WOODY KRAAK „PRZENKLIWOŚĆ” 2016

Cena wywoławcza:
450 zł
450 zł
B-1-2017-17

Ulanecka Ewelina

La illusione, 2015

olej, akryl/płótno, 100 x 90 cm
sygn. i opisany na odwrociu: góra/La illusione’15 / Ewelina Ulanecka

Cena wywoławcza:
500 zł
1 200 zł
B-1-2017-10

Schumacher Anna

For Georgia O’Keeffe, 2005

olej/płótno, 30 x 30 cm
sygn. p.d.: AS
sygn. i opisany na odwrociu: FOR /GEORGIA /O’KEEFFE /05/A. Sch, poniżej dedykacja

Cena wywoławcza:
500 zł
500 zł
A-18-2017

Syczewska Anna

Do zobaczenia, 2016

akryl/płótno, 70 x 100 cm
sygn. i dat. na odwrociu: A. Syczewska 2016

Cena wywoławcza:
500 zł
600 zł
A-41-2017

Gruszecka Kamila

Stan czuwania III, 2015

olej/płótno, 80 x 40 cm
sygn. i opisany na odwrociu: Kamila Gruszecka/ „Stan czuwania (III)”/2015

Cena wywoławcza:
1 900 zł
1 900 zł
B-5-2017-1

Olszowski Robert

Czas i przestrzeń, 2016

akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygn. i opisany na odwrociu: ROBERT OLSZOWSKI / „CZAS I PRZESTRZEŃ”/ 2016 R / AKRYL

Cena wywoławcza:
500 zł
A-15-2017

Kachny Piotr

Warm and cold inventions, 2016

olej/płótno, 140 x 100 cm
sygn. i opisany na odwrociu: Piotr Kachny/”Warm and cold inventions”/2016"

Cena wywoławcza:
1 000 zł
B-008a-2017

Nowak Radosław

Wiosna, 2008

olej/płótno, 65 x 84,5 cm
sygn. i opisany na odwrociu: WIOSNA RN/2008

Cena wywoławcza:
6 500 zł
B-006-2017

Piętka Krzysztof

Bez tytułu, 2015

olej/płótno, 50 x 50 cm
sygn. na odwrociu: KRZYSZTOF/PIĘTKA

Cena wywoławcza:
500 zł
A-25-2017

Kliszko Milena

Martwa natura, 2006.

olej/płótno, 100 x 120 cm
sygn. i dat. na odwrociu: Milena Kliszko/2006 r.

Cena wywoławcza:
500 zł
B-57-2016-15

Pandora, 2008

serigrafia/papier, 100 x 70 cm
sygn. i opisany przy dolnej krawędzi: Pandora”/serigrafia 12/12 (6/6) /Teodor Durski 2008

Cena wywoławcza:
800 zł
800 zł
B-1-2017-4

Kularska-Król Roksana

Miasto Y na ziemiach czerwonych, 2011.

akryl/płótno, 50,5 x 50,5 cm
sygn.i dat. p.d.: R.O./lX/2011
sygn. i opisany na odwrociu: MIASTO Y NA ZIEMIACH CZERWONYCH/ 2011/ R.O./lX/2011

Cena wywoławcza:
400 zł
B-57-2016-22

The Krasnals

Wielki Krasnal – Piramida zwierząt na podstawie pracy Katarzyny Kozyry, 2008/2012

serigrafia/płótno, 91 x 65 cm
edycja 5/20
sygn. i opisany na odwrociu: The Krasnals/Wielki Krasnal/„Piramida zwierząt na podstawie pracy Katarzyny Kozyry”/2008/2012/5/20

Cena wywoławcza:
1 500 zł
1 400 zł
B-5-2017-2

Kłys Marcin

Nokturn nr 8, 2016.

akryl/płótno, 90 x 70 cm
sygn. p.d.: M. KŁYS 2016

Cena wywoławcza:
450 zł
450 zł
B-1-2017-13

Piętka Krzysztof

Myjnia, 2015

olej/płótno, 130 x 100 cm
sygn. na odwrociu: KRZYSZTOF /PIĘTKA

Cena wywoławcza:
900 zł
900 zł
A-26-2017

Smolik Dominik

White orchestration, 2017

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygn. i opisany na odwrociu: DOMINIK SMOLIK /”WHITE ORCHESTRATION”/ AKRYL/PŁÓTNO/100 x 100 CM/KRAKÓW MMXVII/Dominik Smolik

Cena wywoławcza:
500 zł
500 zł
A-35-2017

Kliszko Milena

Bez tytułu, 2011.

akryl/płótno, 95 x 100 cm
sygn. i dat. na odwrociu: Milena Kliszko 2011

Cena wywoławcza:
400 zł
500 zł
B-57-2016-16

Kopczyński Piotr Ignacy

Toksyczne siostry, 2017

olej, płótno, 100 x 100 cm
sygn. p.d.: PiK 2017 r.

Cena wywoławcza:
500 zł
A-046-2017

The Krasnals

Nigdy Więcej, 2010/2013

akryl, szablon/płótno, 50 x 50 cm
edycja 7/25
sygn. i opisany na odwrociu: The Krasnals/Nigdy Więcej/2010/2013 /E 7/25

Cena wywoławcza:
1 200 zł
B-5-2017-6

Świgulska Mariola

Zagubiona planeta, 2016

akryl/płótno, 100 x 120 cm
sygn. p.d.: Mariola Świgulska Senna 2016

Cena wywoławcza:
500 zł
D-1-2017-16

Sawicka Magdalena

Zdejmuję, 2013

akryl, marker olejny/płótno, 50 x 70 cm
sygn. i opisany nad górną krawędzią: *2013 · MAGDALENA · SAWICKA*

Cena wywoławcza:
1 500 zł
B-5-2017-4

Tomalak Stanisław

Kwadrat 274, 2015

technika własna/płótno, 100 x 100 cm
sygn. l.d.: S.T.A. Tomalak Kwadrat 274
o
pisany na odwrociu:Kwadrat 274, Quadrat 274 /acrylic on canvas/39,5 x 39,5/3100$

Cena wywoławcza:
1 000 zł
B-008a-2018-1

Domżalski Andrzej

Związki nieformalne, 2015

akryl/płótno, 130 x 100 cm
sygn. p.d.: And Domżalski 2015 r.
sygn. i opisany na odwrociu: AUTOR:/ANDRZEJ DOMŻALSKI, TYTUŁ:/"ZWIĄZKI NIEFORMALNE" /AKRYL, 100 x 130 CM/2015 ROK/ Andrzej Domżalski

Cena wywoławcza:
1 000 zł
1 100 zł
B-008a-2018-2

Smolik Dominik

Selva, 2017

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygn. i opisany na odwrociu: DOMINIK SMOLIK / „SELVA”/AKRYL/PŁÓTNO/ 100 x 100 CM/KRAKÓW MMXVII/Dominik Smolik

Cena wywoławcza:
500 zł
A-34-2017

Tomaszewska Katarzyna

Body of lies, 2016

sitodruk/papier, 70 x 50 cm
sygn. i opisany przy dolnej krawędzi: 2/25/ -Body of lies - / Tomaszewska

Cena wywoławcza:
350 zł
A-39-2017

Chamczyk Izabela

Pies, 2016

olej, farba alkidowa/płótno, 24 x 33 cm
sygn. i opisany na odwrociu: Pies/I. Chamczyk/2016

Cena wywoławcza:
1 000 zł
A-30-2017

Adamek Jakub

Schronisko dla zwierząt II, 2008

olej/płótno, 60 x 120 cm
sygn. i opisany na odwrociu: J. Adamek / „Schronisko dla zwierząt II”/2008 r.

Cena wywoławcza:
2 600 zł
A-24-2017

Czop Martyna

Bez tytułu 2016

technika mieszana/papier, 21 x 29,7 cm
sygn. na odwrociu: Martyna Czop

Cena wywoławcza:
300 zł
A-16-2017

Kruszak Anna

Warszawa, 2015

technika mieszana/płótno, 80 x 80 cm
sygn. i opisany na odwrociu: ↑TOP/ ‘WARSZAWA 2015’ / technika mieszana na płótnie/ Anna Kruszak

Cena wywoławcza:
3 000 zł
B-5-2017-3

Kopczyński Piotr Ignacy

Magdalena and me, 2017

olej, płótno, 100 x 100 cm
sygn. p.d.: PiK 2017 r.

Cena wywoławcza:
500 zł
600 zł
A-045-2017

Woźniczka Sylwia

Gdynia Główna, 2015

olej/płótno, 70 x 50 cm
sygn. p.d.: Woźniczka 2015
sygn. i opisany na odwrociu: SYLWIA WOŹNICZKA 2015 „GDYNIA GŁÓWNA”

Cena wywoławcza:
500 zł
A-22-2017

Rozpara Hanna

Roślina, 2016

akryl/płótno, 70 x 70 cm
sygn. i dat. p.d.: Hanna Rozpara 2016
opisany na odwrociu: HANNA ROZPARA / „ROŚLINA”/2016

Cena wywoławcza:
500 zł
A-38-2017

Tomaszewska Katarzyna

Uśpieni, 2016

ołówek/papier, 70 x 100 cm
sygn. l.d.: monogram wiązany KT w kwadracie

Cena wywoławcza:
450 zł
A-40-2017

Karwowska Magda

Miasto 102, 2016

technika własna/płótno, 100 x 120 cm
opisany na odwrociu: M. KARWOWSKA / MIASTO 102 / 2016

Cena wywoławcza:
700 zł
B-1-2017-11

Kaleta Wojciech

Krok drugi, 2016

olej/płótno, 73 x 73 cm
opisany na odwrociu: Wojciech Kaleta / Krok drugi / 2016

Cena wywoławcza:
500 zł
B-1-2017-21

Kozera Elżbieta

Dziewczyny z Krzeszowic, 2010

tempera/płótno, 70 x 100 cm
sygn. i opisany na odwrociu: Elżbieta Kozera / „Dziewczyny z Krzeszowic” / tempera 2010

Cena wywoławcza:
2 600 zł
A-23-2017

Grupa Twożywo

BHP, 2004

szablon/papier, 33 x 33 cm
sygn. na odwrociu: twożywo 2004 25/80, numer: 64765

Cena wywoławcza:
1 500 zł
A-009-2017

Biało-Czerwony, 2012

serigrafia/papier, 60 x 60 cm
sygn. i opisany przy dolnej krawędzi: „Biało-Czerwony”/serigrafia 8/10/Teodor Durski 2012 r.

Cena wywoławcza:
650 zł
650 zł
B-1-2017-3

Franaszek Andrzej

The wheel 2, 2016

akryl/płótno, 90 x 100 cm
sygn. l.d.: A. Franaszek 16
sygn. i opisany na odwrociu: 90 x 100 AKRYL PŁ. 2016 / „THE WEEL 2”/AFra

Cena wywoławcza:
4 500 zł
B-17-2017-5

Sęk Małgorzata

Thoughtful Morning, 2016

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygn. p.d.: Sęk

Cena wywoławcza:
500 zł
B-1-2017-15

Nowak Radosław

Electric Blue, 2012

kolaż/papier, 50 x 70 cm
sygn. i opisany na odwrociu: RADOSŁAW NOWAK ‘ELECTRIC BLUE’ 2012

Cena wywoławcza:
3 500 zł
3 000 zł
A-43-2017

Badowska-Twarowska Wanda

IV symfonia Witolda Lutosławskiego – impresja baletowa, 2013

akryl, płótno, 100 x 100 cm
sygn. l.d.: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA 2013
opisane na odwrociu: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA/ "IV SYMFONIA W. LUTOSŁAWSKIEGO /- impresja baletowa" /akryl, 100 x 100, 2013

Cena wywoławcza:
1 000 zł
B-008a-2018-3

Zalewski Michał

Cover, 2012.

spray, akryl/płótno, 110 x 130 cm
sygn. na odwrociu: MZ 2012, na blejtramie: Michał Zalewski

Cena wywoławcza:
450 zł
B-57-2016-40

Lis-Marcinkiewicz Aneta

Bez tytułu , 2016

techn własna/płyta, 86 x 75 cm
sygn. i opisany na odwrociu: Aneta Lis-Marcinkiewicz/2016 r.

Cena wywoławcza:
450 zł
B-1-2017-14

Grupa Twożywo

Kineskopa, 2007

olej/blacha, 100 x 100 cm
sygn. na odwrociu: twożywo 2007
nakład: 1 sztuka

Cena wywoławcza:
6 500 zł
A-7-2017

Rozpara Hanna

Żółto-niebieskie czaszki, 2016

akryl/płyta, 60 x 60 cm
opisany na odwrociu: HANNA ROZPARA / „ŻÓŁTO-NIEBIESKIE CZASZKI”/2016

Cena wywoławcza:
500 zł
A-37-2017

Chamczyk Izabela

Zbędne myśli, 2016

farba alkidowana, akryl/płótno, 61 x 41 cm
sygn. i opisany na odwrociu: ZBĘDNE /MYŚLI/I. Chamczyk/2016

Cena wywoławcza:
2 400 zł
A-32-2017

Górak Sylwia

Dream, 2014

olej/płótno, 99 x 99 cm
syn. i opisany na odwrociu: SYLWIA GÓRAK DREAM

Cena wywoławcza:
1 000 zł
B-008a-2018-4

Kłys Marcin

Fargo 2, 2016.

akryl/płótno, 92 x 73 cm
sygn.i dat. p.d.: M. KŁYS 2016

Cena wywoławcza:
450 zł
700 zł
B-57-2016-17
50

Kowynia Dominika

Michelle, 2013

olej/płótno, 100 x 100 cm
sygn. i opisany na odwrociu: „MICHELLE”/DOMINIKA KOWYNA/2013

Cena wywoławcza:
2 600 zł
A-27-2017
51

Karwowska Magda

Miasto 103, 2016

opisany na odwrociu: M. KARWOWSKA / MIASTO 103/ 2016

Cena wywoławcza:
500 zł
600 zł
D-1-2017-12
52

Krężlak Robert

Wiara i zwątpienie, 2016

akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygn. p.d.: Krężlak 16

Cena wywoławcza:
500 zł
A-42-2017
53

Siciński Sławomir J.

Bez tytułu , 2017

olej/płótno, 70 x 50 cm
opisany na odwrociu: SŁAWOMIR J. SICIŃSKI

Cena wywoławcza:
500 zł
B-1-2017-23
54

Świgulska Mariola

Kosmiczne eksplozje, 2016.

akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygn. i dat. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2015 r.

Cena wywoławcza:
450 zł
450 zł
B-57-2016-39
55

Huculak Łukasz

Kopalnia szarości (Italia), 2005

tempera/płótno, 40 x 80 cm
sygn. p.g.: Huculak 05
obraz wystawiany

Cena wywoławcza:
4 200 zł
A-36-2017
56

Jarzymowska Anna

Bez tytułu., 2017

olej/płótno, 70 x 70 cm
sygn. na odwrociu: Anna Jarzymowska / 2017 r.

Cena wywoławcza:
500 zł
800 zł
B-1-2017-22
57

Sycha Ewa

09/2003 03

olej/płótno, 60 x 150 x 7,5 cm
sygn. p.d.: Sycha

Cena wywoławcza:
2 900 zł
A-28-2017
58

Porada Paweł

Poliptyk – Cztery pory roku, 2015

olej/płótno, 4 szt. 30 x 30 cm
sygn. p.d. na każdym płótnie: Porada 2015

Cena wywoławcza:
600 zł
A-29-2017
59

Jasiński Marcin

Bez tytułu I, 2016

olej/płótno, 80 x 60 cm
opisany na odwrociu: w kwadracie: MARCIN / JASIŃSKI /2016/UP ↑GÓRA

Cena wywoławcza:
450 zł
B-1-2017-18
60

Nowak Apolonia

W oczekiwaniu na wiosnę (Anka), 2016

akryl/płótno, 60 x 54 cm
sygn. i opisany na odwrociu: Apolonia Nowak / 2016 / W OCZEKIWANIU NA / WIOSNĘ (ANKA)

Cena wywoławcza:
500 zł
A-10-2017
61

Kularska-Król Roksana

Na basenie, 2016

serigrafia/papier, 33 x 33 cm
sygn. i opisany przy dolnej krawędzi: „Na basenie”/ serigrafia 6/20/roxi/2016

Cena wywoławcza:
350 zł
350 zł
B-1-2017-9
62

Tretyn-Zečević Katarzyna

Wytarty, 2017

technika własna/papier, 20 x 20 cm
na odwrociu pieczęć autorska

Cena wywoławcza:
350 zł
A-20-2017
63

Tretyn-Zečević Katarzyna

z cyklu "Penumbra”, 2017

letterpress/karton, 20 x 20 cm
na odwrociu pieczęć autorska

Cena wywoławcza:
350 zł
A-21-2017
64

Jeschke Jarosław

Bez tytułu., 2009

olej/płótno, 40 x 50 cm
opisany na odwrociu: Jarek Jeschke 2009 /"Bez tytułu" olej na płótnie 40 x 50

Cena wywoławcza:
1 000 zł
B-008a-2018-5
65

Makarewicz-Kaplińska Małgorzata

Kwitnące brzoskwinie, 2016

olej/tektura, 26 x 49,5 cm
sygn. i opisany na odwrociu: Małgorzata Makarewicz Kaplińska / „Kwitnące brzoskwinie” 2016 / 26 cm x 49,5 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
500 zł
D-1-2017-19
66

Czop Martyna

Bez tytułu ., 2016

Cena wywoławcza:
300 zł
A-17-2017
67

Wanczewska Izabela

10 minut, 2017

akryl/płótno, 40 x 50 cm
sygn. p.d.: IWanczewska
sygn. i opisany na odwrociu: „10 minut” / Izabela Wanczewska 2017/ akryl

Cena wywoławcza:
500 zł
500 zł
A-12-2017
68

Przymrozek, 2010

olej/tektura, 50 x 30 cm
sygn. i opisany na odwrociu: Małgorzata Kaplińska / „Przymrozek” 2010 r. 50 x 30 /olej tektura

Cena wywoławcza:
500 zł
B-1-2017-20
69

Wanczewska Izabela

Nude, 2017

technika własna/płótno, 50 x 40 cm
sygn. p.d.: IWanczewska
sygn. i opisany na odwrociu: Izabela Wanczewska 2017/„Nude” / tech. własna

Cena wywoławcza:
500 zł
500 zł
A-13-2017
70

Gałązka Izabela

Krajobraz w Zakoniczynie, 2013.

olej/płótno, 100 x 80 cm
sygn. p.d.: IZABELA GAŁĄZKA 2013

Cena wywoławcza:
450 zł
B-57-2016-10
71

Nowak Apolonia

Oktawia, 2016

akryl/płótno, 60 x 54 cm
sygn. i opisany na odwrociu: Apolonia Nowak / 2016 / Oktawia

Cena wywoławcza:
500 zł
A-11-2017
72

Ruchomski Arkadiusz

Pejzaż przyziemny z cyklu: Pejzaże otwarte, 2005

olej/płótno, deska, 94 x 139 cm
sygn. i opisany na odwrociu: A. Ruchomski/ z cyklu: PEJZAŻE/OTWARTE/”PEJZAŻ PRZYZIEMNY”/2005
nalepka: FINALISTA KONKURSU OBRAZ ROKU 2005/Warszawa 1 kwietnia 2006
Obraz zakwalifikowany do finału konkursu „Obraz roku 2005” organizowanego przez miesięcznik „Art & Business”.

Cena wywoławcza:
500 zł
B-007-2017-2
73

Bereś Bettina

Granatowy dzbanek, 2004

olej/płótno, 60 x 50 cm
sygn.i dat. p.d.: BB 04
opisany na odwrociu: „Granatowy dzbanek” / 2004 / BETTINA BEREŚ

Cena wywoławcza:
500 zł
500 zł
B-007-2017-5
74

Sobczyk Agata

Polna, 2005

technika mieszana/płótno, 80 x 120 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
500 zł
B-007-2017-4