Czerwińska Katarzyna

Płynność koloru, 2012

technika mieszana/płyta mdf, 41 x 97 x 3,5 cm

sygn. i opisany na odwrociu: Katarzyna Czerwińska/ „Płynność koloru”/2012/technika mieszana, olej na płycie mdf/zaprawa klejowo-kredowa, pilśnią/ 41 x 97 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
500 zł

Pabich Małgorzata

Z cyklu Pozorności, 2011

olej, piasek, akryl/płótno, 100 x 120 cm

opisany na odwrocie: M.PABICH

Cena wywoławcza:
500 zł
700 zł

Kularska-Król Roksana

Miasto Y na ziemiach czerwonych, 2011

akryl/płótno, 50,5 x 50,5 cm

sygn.i dat. p.d.: R.O./lX/2011

sygn. i opisany na odwrocie: MIASTO Y NA ZIEMIACH CZERWONYCH/ 2011/ R.O./lX/2011

Cena wywoławcza:
500 zł
500 zł

Karwowska Magda

Miasto XV, 2016

akryl/płótno, 80 x 100 cm

sygn.i opisany na odwrociu: M. KARWOWSKA / MIASTO XV / 2016

Cena wywoławcza:
500 zł
500 zł

Zalewski Michał

Cover, 2012

spray, akryl/płótno, 110 x 130 cm

sygn.na odwrociu: MZ 2012, na blejtramie: Michał Zalewski

Cena wywoławcza:
500 zł

Lewicka Anna

Bez tytułu, 2007

akryl/płótno, 54 x 65 cm

sygn. p.d. A. Lewicka

sygn. na odwrocie: A. Lewicka

Cena wywoławcza:
500 zł

Fincek Ziemowit

Pejzaż z zamkiem, 2011

olej/płótno, 60 x 80 cm

sygn. i opisany na odwrocie: Ziemowit Fincek /„Pejzaż z zamkiem” /60 x 80 cm /2011

Cena wywoławcza:
500 zł

Rataj Daria

Jan Czwarty, 2011

olej/płótno, 50 x 100 cm

sygn. i opisany na odwrociu: „JAN CZWARTY”/Daria Rataj 2011 r.

Cena wywoławcza:
500 zł
900 zł

Świgulska Mariola

Z cyklu „Zauroczona Dmuchawcami” – O wschodzie słońca, 2015

olej, akryl/płótno, 80 x 100 cm

sygn.i dat. p.d. Mariola Świgulska Seenna /2015 r.

Cena wywoławcza:
500 zł
700 zł

Połacik Magdalena

Georginia superbohaterka, 2012

olej/płótno, 50 x 60 cm

sygn. i opisany na odwrocie: GEORGINIA /SUPERBOHATERKA/ Magdalena /Połacik/ 2012

Cena wywoławcza:
500 zł
1 100 zł

Kaleta Wojciech

Fragment, 2015

olej/płótno, 73 x 92 cm

sygn.i opisany na odwrociu: Wojciech Kaleta/ „Fragment”/2015 r.

Cena wywoławcza:
500 zł
500 zł

Smolik Dominik

Dodecaphonic experiment, 2015

akryl/płótno, 100 x 100 cm

sygn.i opisany na odwrociu: DOMINIK SMOLIK/ „DODECAPHONIC EXPERIMENT” / KRAKÓW 2015

Cena wywoławcza:
500 zł
600 zł

Dałek Monika

Lustro, 2015

akryl/płótno, 100 x 100 cm

na odwrocie nalepka: Drugi Niezależny Salon Młodych Twórców/14 maja – 16 września 2015 r./Centralne Muzeum Włókiennictwa/ul. Piotrkowska 282, Łódź/nr 2/ Monika Dałek/ Lustro (2015) sygn. na odwrociu/ akryl/płótno, 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
500 zł

Stępniak Kamila

Fighter

olej/płótno, 80 x 120 cm

sygn. p.d.: K. Stępniak

Cena wywoławcza:
500 zł
900 zł

Lis-Marcinkiewicz Aneta

Bez tytułu, 2016.

technika własna/płyta, 75 x 95 cm

sygn. na odwrociu: Aneta Lis-Marcinkiewicz/2016 rok

Cena wywoławcza:
500 zł

Synak Monika

Smoke, 2012

akryl/płótno, 70 x 50 cm

sygn. l.d. M. SYNAK

opisany na odwrociu: MONIKA SYNAK/”SMOKE”/2012

Cena wywoławcza:
500 zł
500 zł

Konieczny Marta

Poświata, 2014

olej/płótno, 100 x 120 cm

sygn. p.d.: MARTA KONIECZNY

sygn. i opisany na odwrocie: „POŚWIATA” /Marta Konieczny /2014 /MK

Cena wywoławcza:
500 zł
800 zł

Krzemiński Paweł

Struktura XXXI, 2016

technika własna, 35 x 35 cm

sygn.i opisany na odwrociu: Paweł Krzemiński/ PK/Str-XXXI/10-16

Cena wywoławcza:
500 zł
600 zł

Bugaj-Tomaszewska Beata

Pusto, 2015

technika własna/płyta mdf , 121,5 x 61 cm

sygn. p.d.: BDT 2015

sygn. na odwrocie: BEATA BUGAJ-/TOMASZEWSKA/2015 R.

Cena wywoławcza:
500 zł

Kłys Marcin

Fargo 2, 2016

akryl/płótno, 92 x 73 cm

sygn.i dat. p.d.: M. KŁYS 2016

Cena wywoławcza:
500 zł
500 zł

Pala Mariusz

Orfeusz i Eurydyka

olej/płótno, 110 x 90 cm

Cena wywoławcza:
500 zł

Połacik Magdalena

Summer Records, 2012

olej/płótno, 73 x 92 cm

sygn.i opisany na odwrociu: Summer Records/ Magdalena Połacik/2012

Cena wywoławcza:
500 zł
1 800 zł

Zbroszczyk Daniel

Bez tytułu, 2010

technika własna/płótno, 69 x 69 cm

sygn. na odwrociu: D. ZBROSZCZYK

Cena wywoławcza:
500 zł

Świgulska Mariola

Kosmiczne eksplozje, 2016

akryl/płótno, 80 x 120 cm

sygn. i dat. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2015 r.

Cena wywoławcza:
500 zł

Anikusko Aleksandra

Anastasja, 2015

olej/płótno, 70 x 50 cm

sygn. na odwrociu: Anikusko Aleksandra 2015

Cena wywoławcza:
500 zł
500 zł

Rudnicka Agnieszka

A mezzogiorno, 2012

akryl/płótno, 81 x 100 cm

sygn. i dat. l.d.: Agnieszka Rudnicka/2012

Cena wywoławcza:
500 zł
600 zł

Smolik Dominik

Menuet, 2016

akryl/płótno, 100 x 100 cm

sygn. i opisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK/„MENUET” /KRAKÓW 2016/Dominik Smolik

Cena wywoławcza:
500 zł
600 zł

Zielkowska Kalina

Pomiędzy, 2003

akryl/płótno, 100 x 125 cm

opisany na odwrocie: KALINA ZIELKOWSKA”POMIEDZY” AKRYL, PŁÓTNO 100/125

Cena wywoławcza:
500 zł
600 zł

Zalewski Michał

Zamieniaj słowa w czyny, 2013

spray, akryl/płótno, 90 x 120 cm

sygn.na odwrociu: MZ 2012, na blejtramie: Michał Zalewski 2013 r.

Cena wywoławcza:
500 zł

Kliszko Milena

Martwa natura, 2006

olej/płótno, 100 x 120 cm

sygn. i dat. na odwrociu: Milena Kliszko/2006 r.

Cena wywoławcza:
500 zł

Kaleta Wojciech

Chwila druga, 2016

olej/płótno, 80 x 80 cm

sygn.i opisany na odwrociu: Wojciech Kaleta/ Chwila druga/2016 r.

Cena wywoławcza:
500 zł
800 zł

Lenik Iwona

Cotton head, 2016

akryl/płótno, 100 x 80 cm

sygn. l.d.: J. Lenik

Cena wywoławcza:
500 zł
500 zł

Anikusko Aleksandra

English rose, 2015

akryl/płótno, 70 x 50 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
800 zł

Krzemiński Paweł

Struktura XXXIII, 2016

technika własna, 62 x 52 cm

sygn.i opisany na odwrociu: Paweł Krzemiński/ Struktura XXXIII’16

Cena wywoławcza:
500 zł
800 zł

Krasowska-Cicha Krystyna

z cyklu „Moje Mazury” – Kisajno, 2012

olej/płótno, 65 x 81 cm

sygn.i dat. p.d.: KKC 2012

sygn. i opisany na blejtramie: KRYSTYNA KRASOWSKA-CICHA/KKC 2012/ CYKL „MOJE MAZURY”/”KISAJNO”

Cena wywoławcza:
500 zł

Połacik Jacek

Trzy butelki, 2004

olej/płótno, 27 x 33 cm

sygn. i opisany na odwrocie: JACEK MARKUNAS/ 2004/”TRZY BUTELKI”

Cena wywoławcza:
500 zł

Siciński Sławomir J.

Bez tytułu_

olej/tektura, 69,5 x 50 cm

sygn. l.d.

Cena wywoławcza:
500 zł
700 zł

Wyjadłowski Erwin

Loty widokowe, 2015-16

olej/płótno, 70 x 80 cm

opisany na odwrocie: Erwin Wyjadłowski / „Loty widokowe” 4 / 70 x 80 cm SZABLON, OLEJ, AKLRYL NA PLÓTNIE /2015/16

Cena wywoławcza:
500 zł
500 zł

Łyczko-Zielony Sylwia

Pejzaż brodzący, 2015

akryl/płótno, 90 x 100 cm
sygn. p.d.: SYLWIA 2015

Cena wywoławcza:
500 zł
500 zł

Lis-Marcinkiewicz Aneta

Bez tytułu, 2016_

Cena wywoławcza:
500 zł

Pala Mariusz

Kompozycja kubistyczna 3, 2009

olej/płótno, 90 x 110 cm

sygn. na odwrociu: monogram wiązany PM  i data 2009

Cena wywoławcza:
500 zł

Kliszko Milena

Bez tytułu, 2011

akryl/płótno, 95 x 100 cm

sygn. i dat. na odwrociu: Milena Kliszko 2011

Cena wywoławcza:
500 zł
500 zł

Kunka-Kawełczyk Anna

Okno II, 2010

olej/płótno, 90 x 80 cm

sygn. p.d.: A. Kunka 2010

Cena wywoławcza:
500 zł

Połacik Jacek

Martwa natura z butelką, 2005

olej/płótno, 33 x 27 cm

sygn. i dat. na odwrocie: J. MARKUNAS 2005

Cena wywoławcza:
500 zł

Zabawa Maciej

Bez tytułu, 2016..

akryl/płótno, 81 x 100 cm

sygn. i opisany na odwrocie: TYTUŁ: BEZ TYTUŁU/ 2016/ MACIEJ ZABAWA

Cena wywoławcza:
500 zł

Szyszkowska-Sitarek Sylwia

Orangeorgia, 2012

akryl/płótno, 92 x 73 cm

sygn.i dat. l.d.: Sylwia Szyszkowska-Sitarek/2012

Cena wywoławcza:
500 zł
700 zł

Piotrowiak Anna

Inside, 2015

akryl, płótno, 90 x 40 cm

sygn. p.d.: 2015 A.Piotrowiak

Cena wywoławcza:
500 zł

Dworzańczyk Magdalena

Martwa natura z czajnikiem, 2003

olej/płótno, 50 x 61 cm

sygn. i dat. na odwrocie: MAGDALENA DWORZAŃCZYK / 2003 r.

Cena wywoławcza:
500 zł

Gałązka Izabela

Klif 1, 2013

olej/płótno, 95 x 65 cm

sygn. p.d.: IZABELA GAŁĄZKA

Cena wywoławcza:
500 zł
500 zł
50

Cybula Daniel

Przez wydmy, 2008

olej/płótno, 50 x 65 cm

sygn.i dat. p.d.: D. Cybula 08

Cena wywoławcza:
500 zł
51

Bajszczak Agata

Me, myself and I 32, 2016

technika własna/płótno, 80 x 60 cm

sygn. p.d.: Bajszczak

sygn. i opisany na blejtramie: AGATA BAJSZCZAK/ 2016/ ME, MYSELF AND I/32

Cena wywoławcza:
500 zł
52

Bajszczak Agata

Martwa natura, 2013

olej/płótno, 40 x 40 cm

sygn. p.d.: BAJSZCZAK

sygn.i opisany na odwrociu: AGATA BAJSZCZAK 2013

Cena wywoławcza:
500 zł
500 zł
53

Gruszczyński Jakub

Cerkiew w Uluczu, 2009

olej/tektura, 69,5 x 50 cm

sygn.i opisany na odwrociu: Cerkiew w Uluczu / Jakub Gruszczyński / 2009

Cena wywoławcza:
500 zł
54

Lenik Iwona

Pink Head, 2015

akryl/płótno, 50 x 40 cm,

opisany na odwrocie: I. Lenik

Cena wywoławcza:
500 zł
55

Gałązka Izabela

Krajobraz w Zakoniczynie, 2013

olej/płótno, 100 x 80 cm

sygn. p.d.: IZABELA GAŁĄZKA 2013

Cena wywoławcza:
500 zł
56

Krasowska-Cicha Krystyna

Z cyklu „Moje Mazury” – Jezioro Tajty, 2012

olej/płótno, 65 x 120 cm

sygn. i dat. p.d. KKC 2012

sygn. i opisany na blejtramie: KRYSTYNA KRASOWSKA-CICHA/KKC 2012/ CYKL „MOJE MAZURY”/”JEZIORO TAJTY”

Cena wywoławcza:
500 zł
57

Mroczka Michał

Płonące szyby ropy naftowej, 2015

technika własna/płótno, 60 x 80 cm

sygn. p.d.: MROCZKA 2015

opisany na odwrocie: MICHAŁ MROCZKA /„PŁONĄCE SZYBY ROPY NAFTOWEJ”/ 2015/ TECHNIKA WŁASNA /60x80

Cena wywoławcza:
500 zł
500 zł