Najdenow Ewa

Fatamorgana I, 2015

olej/płótno, 40 x 50 cm
sygn. p.d.: E. Najdenow
sygn. i opisany na odwrociu: Fatamorgana I/ Ewa Najdenow /2015

Cena wywoławcza:
500 zł
B-29-2017-6

Aninowska Joanna

Czwarty skok, 2017

olej/płótno, 80 x 80 cm
sygn. i dat. l.d.: Aninowska/2017
sygn. i opisany na odwrociu: Czwarty skok/olej na płótnie/2017/Aninowska

Cena wywoławcza:
550 zł
B-20-2017-8

Świgulska Mariola

Inspirujący Rothko z cyklu Zauroczona dmuchawcami, 2016

technika własna/płótno, 100 x 80 cm
sygn. i dat. p.d.: Mariola Świgulska Senna 2016 r

Cena wywoławcza:
550 zł
A-73-2017

Porada Paweł

Tajemnica, 2016

olej/płótno, 71 x 50 cm
sygn. na odwrociu.: Porada 2016/∆

Cena wywoławcza:
550 zł
A-72-2017

Rozpara Hanna

Camo W, 2017

akryl/płótno, 70 x 70 cm
sygn. i dat. p.d.: Hanna Rozpara 2017
sygn. i opisany na odwrociu: HANNA ROZPARA/”CAMO W” 2017

Cena wywoławcza:
550 zł
A-62-2017

Wanczewska Izabela

Mojra, 2009

akryl/płótno, 81 x 100 cm
sygn. i dat. p.d.: Izabela Wanczewska 2009
sygn., dat. i opisany na odwrociu: „Mojra”/Izabela Wanczewska 2009/akryl

Cena wywoławcza:
550 zł
800 zł
A-64-2017

Bulyha Tatsiana

Bez tytułu, 2017

olej/płótno, 46 x 33 cm
sygn. i dat. p.d.: Tati 2017

Cena wywoławcza:
550 zł
B-29-2017-4

Karwowska Magda

Miasto 305, 2017

technika własna/płótno, 100 x 130 cm
sygn. i opisany na odwrociu: M. KARWOWSKA /MIASTO 305 /2017

Cena wywoławcza:
550 zł
600 zł
B-20-2017-9

Majcher Kamila

Więź, 2017

olej/płótno, 70 x 50 cm
sygn. p.d.: K. Majcher

Cena wywoławcza:
550 zł
1 100 zł
B-29-2017-3

Janyszek Dominik

3797, 2017

technika własna/płótno, 120 x 90 cm
sygn. i opisany na odwrociu: D. Janyszek/”3797”

Cena wywoławcza:
550 zł
750 zł
A-20-2017-14

Grzejdziak-Dyła Julita

Maj IV, 2017

akwarela, gwasz, pastel/papier, 48,2 x 31 cm w świetle passe-partout
sygn. dat. l.d.: Julita Grzejdziak-Dyła/2017

Cena wywoławcza:
450 zł
B-29-2017-5

Kaleta Wojciech

Przestrzeń. Żółte schronisko, 2017

technika własna/płótno, 70 x 100 cm
sygn. i opisany na odwrociu: Wojciech Kaleta/2017r. /” Przestrzeń. Żółte schronisko”

Cena wywoławcza:
550 zł
A-20-2017-11
Meble

Kucharski Janusz

Blue Wings, 2017

akryl/płótno, 60 x 80 cm
sygn. p.d.: J. Kucharski/’17
sygn. i opisany na odwrociu: Janusz Kucharski „Blue Wings”, 2017

Cena wywoławcza:
550 zł
550 zł
A-108-2017

Bentkowska-Hlebowicz Joanna

Port morski 68, 2016

akryl/płótno, 50 x 40 cm
sygn. p.d.: JBH

Cena wywoławcza:
550 zł
A-137-2017

Jarzymowska Anna

Bez tytułu, 2017

technika własna/płótno, 80 x 80 cm
sygn. i dat. na odwrociu.: Anna Jarzymowska/bez tytułu/ 2017 r.

Cena wywoławcza:
550 zł
800 zł
A-87-2017

Konieczna-Zapart Joanna

Przyciąganie, 2013

monotypia/bibułka japońska, 46 x 60 cm
sygn. i opisany p.d.: Joanna Konieczna-Zapart „Przyciąganie” 2013 r. monotypia

Cena wywoławcza:
500 zł
1 000 zł
B-29-2017-7

Smolik Dominik

Verde brillante, 2017

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygn. na odwrociu: DOMINIK SMOLIK/”VERDE BRILLANTE”/AKRYL/PŁÓTNO/100 X 100 CM/ KRAKÓW MMXVII/ Dominik Smolik

Cena wywoławcza:
550 zł
800 zł
B-29-2017-2

Konieczna-Zapart Joanna

Lisica, 2017

monotypia, bibułka japońska/papier, 70 x 50 cm
sygn. i dat. p.d.: Joanna Konieczna-Zapart „Lisica”, monotypia 2017 r.

Cena wywoławcza:
500 zł
B-29-2017-1

Świgulska Mariola

Złote promienie z cyklu Zauroczona dmuchawcami, 2016

akryl/płótno, 120 x 80 cm
sygn. i dat. p.d.:, Mariola Świgulska Senna 2016 r.

Cena wywoławcza:
550 zł
A-66-2017

Kopczyński Piotr Ignacy

For Mr. Tsutomu Yamaguhi, 2017

olej/płótno, 100 x 100 cm
sygn. p.d.: PIK/2017r./B.ES.T
sygn. i opisany na odwrociu: „For Mr./TSUTOMU YAMAGUHI” / Piotr Ignacy Kopczyński//2017 r.

Cena wywoławcza:
550 zł
700 zł
A-71-2017

Polski Thomas (Maciej Cieśla)

Materia 7, 2009

akryl/płótno, 100,5 x 150,5 cm
sygn. p.d.: P. THOMAS
sygn. i dat. na odwrociu: P. THOMAS/M. Cieśla/2017

Cena wywoławcza:
550 zł
700 zł
A-65-2017

Bentkowska-Hlebowicz Joanna

Port morski 67, 2016

akryl/płótno, 40 x 50 cm
sygn. l.d.: JBH

Cena wywoławcza:
550 zł
A-136-2017

Under the pink, 2016

serigrafia/papier, 30 x 30 cm
sygn. i opisany u dołu: „Under the pink”/ serigrafia 24/30/ Teodor Durski/2016 r.

Cena wywoławcza:
350 zł
400 zł
A-133-2017

Rozpara Hanna

Amorph, 2017

akryl/płótno, 70 x 70 cm
sygn. opisany na odwrociu: HANNA ROZPARA/”AMORPH” 2017

Cena wywoławcza:
550 zł
700 zł
A-61-2017

Jaskuła Paweł Franciszek

Natalia, 2016

olej/płótno, 40 x 80 cm
sygn. i dat. na odwrociu.:, stempel artysty/Paweł Jaskuła/ Pieńków 2016 r./”Natalia”
na krosnach 4 stemple artysty

Cena wywoławcza:
550 zł
550 zł
A-88-2017

Karwowska Magda

Miasto 105, 2016

technika własna/płótno, 100 x 120 cm
sygn. i opisany na odwrociu: M. KARWOWSKA /MIASTO NO 105 /2016.

Cena wywoławcza:
550 zł
550 zł
B 20 2017 10

Kopczyński Piotr Ignacy

Oczyszczenie, 2017

olej/płótno, 100 x 100 cm
sygn. p.d.: PIK/2017 r.
sygn. i opisany na odwrociu: „OCZYSZCZENIE”/02.2017 r./ Piotr Ignacy Kopczyński

Cena wywoławcza:
550 zł
650 zł
A 70 2017

Połacik Magdalena

Popisy Georginii, 2016

serigrafia/papier, 30 x 30 cm
sygn. i opisany u dołu: popisy Georginii/ serigrafia 24/30/ Magdalena/Połacik/2016

Cena wywoławcza:
350 zł
350 zł
A-134-2017

Ruta Dominika

Dyptyk – Pejzaż leśny, 2004

olej/płótno, 2 x (81,5 x 100) cm

sygn. i dat. na odwrociu dwukrotnie: Ruta Dominika 2004

Cena wywoławcza:
950 zł
A-128-129-2017

Dembowski Marcin

Pomocna dłoń, 2017

technika mieszana/sklejka, 68 x 68 cm
sygn. p.d.: M. DEMBOWSKI

Cena wywoławcza:
550 zł
B-20-2017-13

Grabowska Paulina (Paula Arro)

Błękitna kolej transsyberyjska, 2016

olej/płótno, 50 x 70 cm
sygn. i opisany na odwrociu: Paula Arro/BŁĘKITNA KOLEJ TRANSSYBERYJSKA/2016

Cena wywoławcza:
500 zł
B-29-2017-8

Kularska-Król Roksana

Królowe w ogrodzie, 2016

sitodruk/papier, 30 x 30 cm
sygn. i opisany przy dolnej krawędzi: „Królowe w ogrodzie”/ sitodruk 24/30/roxi/2016

Cena wywoławcza:
350 zł
350 zł
A-135-2017

Ruta Dominika

Niebo, 2004

olej/płótno, 58 x 78 cm
sygn. i opisany na odwrociu: Ruta Dominika „Niebo”, powyżej: Ruta Dominika

Cena wywoławcza:
550 zł
550 zł
A-130-2017

Dembowski Marcin

Victory (Zwycięstwo) – obraz dwustronny, 2017

akryl, spray/sklejka, 100 x 70 cm
sygn. p.d.: M. DEMBOWSKI

Cena wywoławcza:
550 zł
B-20-2017-12

Wanczewska Izabela

Next, 2017

technika mieszana/płótno, 50 x 70 cm
sygn. p.d.: I. Wanczewska
opisany na odwrociu: „NEXT” 2017 / tech. mieszana

Cena wywoławcza:
550 zł
550 zł
A-63-2017